top

La Sportiva

Brend La Sportiva dobro je poznat među penjačima i alpinistima. Nudi penjačku i planinarsku obuću, te tehničku odjeću za brojne aktivnosti. Najnovije modele La Sportiva možete pronaći u trgovini 8a-shop.hr!
Filtar (2)
Filteri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Žene
  2. Dobna skupina
    odrasli
Pogledajte kao Grid List

389 Proizvodi

  1. -10%
    LaSportivaSessionTechHoody_savanaroseba8058428181841a.webp
    Ženska dukserica La Sportiva Session Tech Hoody - savana/rosebay
    uključujući PDV 146,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 132,29 € (+12%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 164,99 € (-10%)
  2. qweLaSportivaBigWallPulloverHoody_cypressnightsky8058428298624a.webp
    Dukserica s kapuljačom ženska La Sportiva Big Wall Pullover Hoody - cypress/ni...
    uključujući PDV 159,99 €
    135,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 135,99 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  3. -9%
    Ženska penjačka dukserica La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - turchese/giallo
    Ženska penjačka dukserica La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - turche...
    uključujući PDV 63,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 63,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-9%)
  4. -11%
    LaSportivaGuidanceSherpaHoody_chalkredwoo8058428175239a.webp
    Ženska dukserica od flisa La Sportiva Guidance Sherpa Hoody - chalk/redwood
    uključujući PDV 114,99 €
    109,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 129,99 € (-15%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 129,99 € (-11%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  5. -10%
    qwe_LaSportivaSwiftLongSleeveredwoodrosebay_a.webp
    Ženska dukserica za trčanje La Sportiva Swift Long Sleeve - redwood/rosebay
    uključujući PDV 89,99 €
    80,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 99,99 € (-19%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 99,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  6. LaSportivaCloudShadowSunHoodyredwoodazalea8058428233120a.webp
    Dukserica s kapuljačom ženska La Sportiva Cloud Shadow Sun Hoody - redwood/aza...
    uključujući PDV 84,99 €
    76,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 84,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  7. -8%
    LaSportivaClimbingontheMoonSweatshirtyellowviolet8058428288861a.webp
    Ženska dukserica La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - yellow/violet
    uključujući PDV 63,99 €
    60,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 63,64 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-8%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  8. LaSportivaClimbingontheMoonSweatshirtvioletyellow8058428288915a.webp
    Ženska dukserica bez kapuljače La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - v...
    uključujući PDV 69,99 €
    66,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 69,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  9. LaSportivaChillThermalHoodylimestonenightsky8058428295609a.webp
    Dukserica s kapuljačom ženska La Sportiva Chill Thermal Hoody - limestone/nigh...
    uključujući PDV 119,99 €
    113,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 119,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  10. -9%
    LaSportivaTXGuide_carbon_hibiscus_587.jpg
    Ženske pristupne cipele La Sportiva TX Guide - carbon/hibiscus
    uključujući PDV 162,99 €
    146,69 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 179,99 € (-18%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-9%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  11. -3%
    LaSportivaTxGuideLeather_greycherrytomato_8058428044689__a.jpg
    Ženske pristupne cipele La Sportiva Tx Guide Leather - grey/cherry tomato
    uključujući PDV 183,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 181,99 € (+2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 189,99 € (-3%)
  12. -7%
    LaSportivaTX2Evo_carbonhibiscu8020647124947a.webp
    Ženske pristupne cipele La Sportiva TX2 Evo - carbon/hibiscus
    uključujući PDV 156,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 159,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 169,99 € (-7%)
  13. LaSportivaProdigioHikeGTXnightskyazalea8058428280346a.webp
    Ženske cipele za planine La Sportiva Prodigio Hike GTX - night sky/azalea
    uključujući PDV 189,99 €
    180,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 189,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  14. -8%
    Ženske alpinističke cipele La Sportiva Nepal Cube GTX - ice
    Ženske alpinističke cipele La Sportiva Nepal Cube GTX - ice
    uključujući PDV 497,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 511,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 544,99 € (-8%)
  15. -3%
    Ženske GORE TEX cipele La Sportiva Trango Tech Leather GTX - juniper/zest
    Ženske GORE TEX cipele La Sportiva Trango Tech Leather GTX - juniper/zest
    uključujući PDV 283,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 283,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 294,99 € (-3%)
  16. -7%
    LaSportivaAequilibriumHikeGTX_malibubluecarbon_8058428168316a.webp
    Ženske GORE TEX cipele La Sportiva Aequilibrium Hike GTX - malibu blue/carbon
    uključujući PDV 221,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 225,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 239,99 € (-7%)
  17. LaSportivaCyklonstormbluecherrytomato8058428251551a.webp
    Ženske trail tenisice La Sportiva Cyklon - storm blue/cherry tomato
    uključujući PDV 189,99 €
    180,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 189,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  18. -4%
    LaSportivaBushidoIII_evergladezest_8058428056415__a.jpg
    Ženske trail tenisice La Sportiva Bushido III - everglade/zest
    uključujući PDV 167,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 163,99 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 174,99 € (-4%)
  19. -10%
    LaSportivaLevantemoonlightcherrytomato8058428057245a.webp
    Ženske trail tenisice La Sportiva Levante - moonlight/cherry tomato
    uključujući PDV 152,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 154,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 169,99 € (-10%)
  20. -6%
    LaSportivaStripeCubeHat_rosebayonyx8058428139361a.webp
    Kačket La Sportiva Stripe Cube Hat - rosebay/onyx
    uključujući PDV 27,99 €
    26,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 29,99 € (-11%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 29,99 € (-6%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  21. LaSportivaHikeCap_limestone_chalk_8058428302444_632.webp
    Kačket La Sportiva Hike Cap - limestone/chalk
    uključujući PDV 29,99 €
    28,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 29,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  22. -10%
    LaSportivaAlyaVest_rosebayredwood8058428123162a.webp
    Ženski prsluk La Sportiva Alya Vest - rosebay/redwood
    uključujući PDV 115,99 €
    104,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 104,39 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 129,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  23. -10%
    LaSportivaMoonRockT_Shirt_aspengree8058428115457a.webp
    Ženska penjačka majica La Sportiva Moon Rock T-Shirt - aspen green
    uključujući PDV 40,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 40,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-10%)
  24. -9%
    LaSportivaDimensionT_Shirt_nightskyroseba8058428119912a.webp
    Ženska penjačka majica La Sportiva Dimension T-Shirt - night sky/rosebay
    uključujući PDV 49,99 €
    47,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 54,99 € (-13%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 54,99 € (-9%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  25. LaSportivaAlwaysClimbinglimestone8058428269037a.webp
    Ženska majica La Sportiva Always Climbing - limestone
    uključujući PDV 34,99 €
    31,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 34,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  26. LaSportivaCompT_Shirtlimestonenightsky8058428289561a.webp
    Ženska penjačka majica La Sportiva Comp T-Shirt - limestone/night sky
    uključujući PDV 54,99 €
    46,74 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 46,74 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  27. LaSportivaMantraT_Shirtazaleachalk8058428291335a.webp
    Ženska penjačka majica La Sportiva Mantra T-Shirt - azalea/chalk
    uključujući PDV 44,99 €
    38,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 38,24 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  28. -17%
    LaSportivaSunfireTank_rosebaynightsk8058428126118a.webp
    Ženski top La Sportiva Sunfire Tank - rosebay/night sky
    uključujući PDV 32,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 33,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 39,99 € (-17%)
  29. -6%
    LaSportivaSunfireT_Shirt_savanaroseba8058428119127a.webp
    Ženska brzosušeća majica La Sportiva Sunfire T-Shirt - savana/rosebay
    uključujući PDV 41,99 €
    39,89 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 39,89 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-6%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  30. LaSportivaRidgeT_Shirtazalearedwood8058428296903a.webp
    Ženska brzosušeća majica La Sportiva Ridge T-Shirt - azalea/redwood
    uključujući PDV 64,99 €
    58,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 64,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  31. -10%
    LaSportivaRootsShorts_aspengreennightsky8058428117192a.webp
    Ženske penjačke kratke hlače La Sportiva Roots Shorts - aspen green/night sky
    uključujući PDV 71,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 69,99 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 79,99 € (-10%)
  32. LaSportivaCosmosisLegging_cypressnightsky8058428255696a.webp
    Ženske tajice La Sportiva Cosmosis Legging - cypress/night sky
    uključujući PDV 89,99 €
    76,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 89,99 € (-15%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  33. -9%
    Ženske softshell hlače La Sportiva Zupo 2.0 Pant
    Ženske softshell hlače La Sportiva Zupo 2.0 Pant
    uključujući PDV 189,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 192,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 209,99 € (-9%)
  34. LaSportivaAequilibriumSpeedTights_onyxchalk8058428135943a.webp
    Ženske trekking hlače La Sportiva Aequilibrium Speed Tights - onyx/chalk
    uključujući PDV 179,99 €
    170,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 179,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  35. LaSportivaGambitPantcypresscypress8058428258673a.webp
    Ženske planinarske hlače La Sportiva Gambit Pant - cypress/cypress
    uključujući PDV 89,99 €
    80,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 89,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  36. -8%
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Roseg GTX Jacket - cherry tomato/black
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Roseg GTX Jacket - cherry tomato/black
    uključujući PDV 411,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 433,49 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 449,99 € (-8%)
  37. -9%
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Roseg GTX Jacket - everglade
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Roseg GTX Jacket - everglade
    uključujući PDV 407,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 407,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 449,99 € (-9%)
  38. -8%
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - cherry tomato/moonlight
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - cherry tomato/m...
    uključujući PDV 631,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 659,49 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 689,99 € (-8%)
  39. -9%
    GORE-TEX ženska jakna La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - moonlight/deep sea
    GORE-TEX ženska jakna La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - moonlight/deep sea
    uključujući PDV 623,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 623,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 689,99 € (-9%)
  40. -9%
    LaSportivaAcrossLiteJacket_rosebaynightsk8058428125364a.webp
    Ženska jakna La Sportiva Across Lite Jacket - rosebay/night sky
    uključujući PDV 198,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 198,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 219,99 € (-9%)
  41. -5%
    LaSportivaAlpineGuideGTXJkt_cherrytomatomoonlight_8058428025763_412.webp
    Ženska jakna s membranom La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - cherry tomato/moonl...
    uključujući PDV 517,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 491,62 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 549,99 € (-5%)
  42. -9%
    LaSportivaBristenThermalHoody_savananightsk8058428133512a.webp
    Ženska jakna od flisa La Sportiva Bristen Thermal Hoody - savana/night sky
    uključujući PDV 189,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 189,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 209,99 € (-9%)
  43. -10%
    Ženska jakna za trčanje La Sportiva Briza Windbreaker Jkt - hibiscus/malibu blue
    Ženska jakna za trčanje La Sportiva Briza Windbreaker Jkt - hibiscus/malibu bl...
    uključujući PDV 115,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 129,99 € (-10%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 129,99 € (-10%)
  44. -8%
    Ženska hibridna jakna La Sportiva Kap Hybrid Hoody - lagoon/iceberg
    Ženska hibridna jakna La Sportiva Kap Hybrid Hoody - lagoon/iceberg
    uključujući PDV 201,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 201,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 219,99 € (-8%)
  45. -9%
    Ženska softshell jakna La Sportiva Alpine Guide Windstopper Jacket
    Ženska softshell jakna La Sportiva Alpine Guide Windstopper Jacket
    uključujući PDV 289,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 297,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 319,99 € (-9%)
  46. -10%
    Ženska jakna za trčanje La Sportiva Ethereal Pro Jacket - hibiscus/black
    Ženska jakna za trčanje La Sportiva Ethereal Pro Jacket - hibiscus/black
    uključujući PDV 249,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 265,99 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 279,99 € (-10%)
  47. -9%
    Ženska jakna od flisa La Sportiva Bristen Thermal Hoody
    Ženska jakna od flisa La Sportiva Bristen Thermal Hoody
    uključujući PDV 189,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 189,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 209,99 € (-9%)
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

389 Proizvodi

Izbriši

Opsežna ponuda planinarske obuće

Izuzetno bogata ponuda marke La Sortiva uključuje obuću za žene, muškarce i djecu, dizajniranu za različite namjene. Bez obzira na namjenu, obuća uvijek pripada najvišoj svjetskoj klasi. Planinarska obuća marke La Sportiva omogućuju osvajanje najviših vrhova svijeta. Veliko iskustvo u njihovoj proizvodnji omogućuje korisnicima klasične modele od prirodne kože, kao i moderne, ultralake modele namijenjene za brzo kretanje po planinskim terenima. Za lakši teren i duže staze odlična je planinarska obuća. Trenutno u ponudi su La Sportiva terenske tenisice za trčanje koje koriste kako profesionalni trkači koji sudjeluju na najtežim događanjima u svijetu, tako i rekreativci koji treniraju na predgrađnim stazama. Potpuno drugu kategoriju čine planinarske cipele La Sportiva. Među njima su modeli za profesionalce, početnike penjače i planinarske cipele za djecu.

Ne samo obuća

Ovaj proizvođač nekoliko sezona nudi visokokvalitetnu planinarsku i gorsku odjeću. Time se pretvorio u marku koja nudi cjelovitu planinarsku opremu. Korištenje prirodnog pamuka i slobodnih krojeva često dovodi do toga da logo ovog proizvođača možete često vidjeti na bolderima i stijenama. Briga o najvišoj kvaliteti proizvoda rezultira inovativnim rješenjima, visokom trajnošću i pouzdanošću. Široka ponuda La Sportiva u trgovini 8a-shop.hr nudi veliki izbor i maksimalnu jednostavnost kupovine.

Povijest marke La Sportiva

Misija marke je pružiti tehničke, visokokvalitetne proizvode za istraživanje planina i aktivnosti na otvorenom. Već gotovo stotinu godina nudi svim ljubiteljima aktivnosti na otvorenom inovativnu obuću i odjeću koja omogućava dosezanje novih visina i daljina. Marka La Sportiva potječe iz malog planinskog grada i temelji se na generacijama ljudi koji s posvećenošću dorade svaki detalj sljedeće generacije planinskih cipela, kako za turiste, tako i za profesionalne alpiniste i himalaiste. Unatoč svojem međunarodnom dosegu, tvrtka i dalje posjeduje malu tvornicu sa 250 zaposlenika u Italiji, u Ziano di Fiemme, u srcu Dolomita. To je pravi fenomen među najpoznatijim markama na svijetu. La Sportiva također ima podružnicu u Americi, u SAD-u. Unatoč takvom velikom dosegu, marka nije izgubila ništa od svoje autentičnosti i prvobitnih ciljeva. Neprestano traži nova rješenja, ne samo u penjačkoj ili planinarskoj opremi, već i u opremi za planinski trčanje ili skijaški alpinizam. Iz proizvođača poznatog uglavnom po planinskoj obući, postao je marka koja nudi cjelovitu ponudu za sve ljubitelje planina koji se bave različitim aktivnostima kako ljeti tako i zimi.