top

adidas TERREX

adidas TERREX predstavlja specijaliziranu kolekciju odjeće i obuće dizajniranu posebno za ljubitelje planina. Ovdje ćete pronaći trekking cipele, membranske i softshell jakne i hlače, odjeću za turno skijanje i planinske ruksake. Proizvodi adidas TERREX savršeni su za zahtjevne vremenske uvjete i ljeti i zimi.
Filtar (1)
Filteri
Odabrani filtri
  1. crni
Pogledajte kao Grid List

134 Proizvodi

  1. -19%
    Ženske trekking cipele adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - cblack/minton/grefiv
    uključujući PDV 145,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 145,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-19%)
  2. -27%
    Ženska kišna jakna adidas TERREX Xperior Hybrid Primeknit Rain Jkt - wonsil/bl...
    uključujući PDV 181,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 181,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 249,99 € (-27%)
  3. -33%
    Kišna jakna adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - black/black
    uključujući PDV 367,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 367,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 549,99 € (-33%)
  4. -29%
    Trekking hlače adidas TERREX Techrock Mountaineering Softshell Pants - black
    uključujući PDV 126,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 131,99 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-29%)
  5. -23%
    Ženska termoaktivna dukserica adidas TERREX Xperior Merino 150 Long Sleeve - bl...
    uključujući PDV 68,49 €
    65,07 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 68,49 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-27%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  6. -20%
    Termoaktivna dukserica adidas TERREX Xperior Merino 150 Long Sleeve - black
    uključujući PDV 71,99 €
    68,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 68,39 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-24%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  7. -27%
    Termo tajice adidas TERREX Xperior Merino 200 Tights - black
    uključujući PDV 72,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 73,49 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 99,99 € (-27%)
  8. -24%
    Ženska dukserica od flisa adidas TERREX Multi Full Zip Fleece Jacket - black
    uključujući PDV 52,99 €
    50,34 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 52,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-28%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  9. -27%
    Muške cipele adidas TERREX Trailmaker 2 Mid GTX - core black/carbon/grey four
    uključujući PDV 101,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 89,99 € (+14%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 139,99 € (-27%)
  10. -23%
    Visoke planinarske cipele adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - core black/carbon/oli...
    uključujući PDV 168,99 €
    152,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 160,54 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 219,99 € (-30%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  11. -24%
    Pernata jakna adidas TERREX Techrock Down Hooded Jacket - black
    uključujući PDV 263,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 279,49 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 349,99 € (-24%)
  12. -25%
    Hibridna jakna adidas TERREX Xperior Varilite Hybrid PrimaLoft Jacket - black
    uključujući PDV 133,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 137,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-25%)
  13. -27%
    Ženska hibridna jakna adidas TERREX Xperior Varilite Hybrid PrimaLoft Jacket -...
    uključujući PDV 129,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 137,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-27%)
  14. -21%
    Jakna adidas TERREX Techrock RAIN.RDY Anorak - black
    uključujući PDV 273,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 279,49 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 349,99 € (-21%)
  15. -29%
    Hibridna jakna adidas TERREX Multi Hybrid Insulated Hooded Jacket - black
    uključujući PDV 91,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 97,99 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 129,99 € (-29%)
  16. -21%
    Ženska jakna adidas TERREX Techrock RAIN.RDY Anorak - black
    uključujući PDV 273,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 273,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 349,99 € (-21%)
  17. -26%
    Jakna s postavom adidas TERREX Xperior PrimaLoft Loose Fill Insulated Hooded Jkt...
    uključujući PDV 147,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 147,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 199,99 € (-26%)
  18. -25%
    Ženske hlače adidas TERREX Xperior Fast Pants - black
    uključujući PDV 148,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 149,49 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 199,99 € (-25%)
  19. -26%
    Ženske hlače adidas TERREX Techrock Tour Softshell Pants - black/quiet crimson
    uključujući PDV 182,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 189,99 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 249,99 € (-26%)
  20. -31%
    Kišne hlače adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Bib Pants - black
    uključujući PDV 413,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 441,99 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 599,99 € (-31%)
  21. -24%
    Skijaške hlače adidas TERREX Multi 2L RAIN.RDY Insulated Pants - black
    uključujući PDV 151,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 151,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 199,99 € (-24%)
  22. -34%
    Ženske tajice adidas TERREX Xperior Tights - black
    uključujući PDV 71,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 74,99 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 109,99 € (-34%)
  23. -27%
    Termo majica adidas TERREX Xperior Merino 150 Baselayer SS - black
    uključujući PDV 57,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 59,99 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 79,99 € (-27%)
  24. -30%
    Dukserica s kapuljačom ženska adidas TERREX Techrock Ultralight Half Zip Hoode...
    uključujući PDV 111,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 111,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-30%)
  25. -30%
    Majica s kapuljačom adidas TERREX Techrock Ultralight Half Zip Hooded Fleece -...
    uključujući PDV 111,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 111,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-30%)
  26. -20%
    Planinarske cipele adidas TERREX Free Hiker 2 - carbon/grey six/core black
    uključujući PDV 159,49 €
    143,54 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 151,52 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 199,99 € (-28%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  27. -31%
    Trekking cipele adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/ora...
    Od uključujući PDV 156,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 153,99 € (+2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 229,99 € (-31%)
  28. -36%
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/amber t...
    Od uključujući PDV 113,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 119,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-36%)
  29. -35%
    Tenisice za trail trčanje adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/imp...
    Od uključujući PDV 115,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 112,99 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-35%)
  30. -24%
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Soulstride Ultra - core blk/grey four/ftw w...
    uključujući PDV 142,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 151,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 189,99 € (-24%)
  31. -27%
    Kišna jakna adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - black
    uključujući PDV 129,99 €
    123,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 129,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-31%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  32. -24%
    Ženska jakna s membranom adidas TERREX Techrock Light GTX Active - carbon
    uključujući PDV 263,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 279,49 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 349,99 € (-24%)
  33. -29%
    Traka za glavu adidas TERREX AEROREADY Headband - blk/white
    uključujući PDV 17,59 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 17,79 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-29%)
  34. -26%
    Ženske planinarske kratke hlače adidas TERREX Xperior Mid Shorts - black
    uključujući PDV 58,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 58,89 € (+1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 79,99 € (-26%)
  35. -26%
    Ženska dukserica od flisa adidas TERREX Multi Essentials Full Zip Fleece Jacket...
    uključujući PDV 36,99 €
    35,14 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 35,14 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-29%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  36. -26%
    Trekking cipele adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - cblack/greone/grefiv
    uključujući PDV 168,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 160,54 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 229,99 € (-26%)
  37. -17%
    Outdoor cipele adidas TERREX Boat Lace Climacool - cblack/cwhite/seimor
    uključujući PDV 73,99 €
    70,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 70,29 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-21%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  38. -23%
    Niske ženske trekking cipele adidas TERREX Skychaser GTX - cblack/owhite/greone
    uključujući PDV 121,99 €
    115,89 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 121,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-27%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  39. -25%
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Agravic GTX - cblack/sildaw/gretwo
    uključujući PDV 118,99 €
    107,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 113,04 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-33%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  40. -37%
    Ženska pamučna majica adidas TERREX Mountain Tee - black
    uključujući PDV 21,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 22,99 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-37%)
  41. -28%
    Brzosušeća majica adidas TERREX Multi Logo Tech Tee - black
    uključujući PDV 24,99 €
    23,74 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 24,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-32%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  42. -22%
    Pamučna majica adidas TERREX Terrex Classic Logo Tee - black
    uključujući PDV 26,99 €
    25,64 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,59 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-26%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  43. -33%
    Majica s tiskom adidas TERREX Nat Geo AEROREADY Graphic T-Shirt - black
    uključujući PDV 29,99 €
    26,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,49 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-40%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  44. -26%
    Pamučna majica adidas TERREX Nat Geo UF AEROREADY Graphic T-Shirt - black
    uključujući PDV 32,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 32,49 € (+2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-26%)
  45. -33%
    Majica s tiskom adidas TERREX National Geographic UF AEROREADY GFX Tee - black
    uključujući PDV 29,99 €
    26,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,49 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-40%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  46. -16%
    Traka za glavu adidas TERREX Climacool Headband - gresix/white
    uključujući PDV 16,79 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 16,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 19,99 € (-16%)
  47. -26%
    Prsluk za trčanje adidas TERREX Trail Running Techrock Vest 5 L - black/white/i...
    uključujući PDV 117,99 €
    112,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 117,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-29%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  48. -27%
    Muške kratke hlače adidas TERREX National Geographic WIND.RDY Shorts - black
    uključujući PDV 61,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 67,99 € (-8%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 84,99 € (-27%)
  49. -26%
    Kratke hlače za trčanje adidas TERREX Multi Light Shorts Printed - black/carbo...
    uključujući PDV 43,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 42,74 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 59,99 € (-26%)
  50. -32%
    Kratke hlače za trčanje adidas TERREX Xperior Shorts - black
    uključujući PDV 43,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 44,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 64,99 € (-32%)
  51. -30%
    Ženske kratke hlače za trčanje adidas TERREX Multi Light Shorts Printed - bla...
    uključujući PDV 41,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 45,49 € (-7%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 59,99 € (-30%)
  52. -28%
    Dukserica s kapuljačom ženska adidas TERREX Multi Large Logo Hoody - black
    uključujući PDV 49,99 €
    44,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 44,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-35%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  53. -24%
    Majica s kapuljačom adidas TERREX Multi Large Logo Hoody - black
    uključujući PDV 52,99 €
    47,69 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 48,59 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-31%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  54. -22%
    Jakna od flisa adidas TERREX Techrock CLIMAWARM+ Wind Hooded Fleece Jacket - bla...
    uključujući PDV 123,99 €
    111,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 117,79 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 159,99 € (-30%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

134 Proizvodi

adidas TERREX - kolekcija za na otvorenom jednog od najvećih sportskih brendova na svijetu

Njemački proizvođač adidas je nesumnjivo jedan od najprepoznatljivijih i najcenjenijih proizvođača sportske odjeće i obuće na svijetu. Tvrtka ima u svom portfelju proizvoda za gotovo sve sportske discipline. Suprotno uvriježenom mišljenju, odjeća i obuća adidas se neće sresti samo na terenima, terenima za golf ili travnjacima, već i u planinama. adidas TERREX je sveobuhvatna kolekcija za vanjske aktivnosti. U njoj se mogu naći proizvodi za pješačenje, trail trčanje i zimske sportove. Marka se u svojim proizvodima oslanja na najbolja i najsuvremenija tehnička rješenja dostupna na tržištu. Ništa neobično su stoga adidas TERREX jakne i cipele opremljene GORE-TEX® membranama.

Inovativna autorska tehnološka rješenja

Marka zahvaljujući svom iskustvu stvara izuzetno napredne proizvode. adidas je sinonim za izuzetno kvalitetno izrađene proizvode i maksimalnu podršku. adidas TERREX cipele često su opremljene naprednim potplatom koji su razvijeni u suradnji s markom Continental. Oni se ističu visokom otpornošću na habanje i izvrsnom prianjanju. Ovisno o vašim preferencijama, možete odabrati cipele s GORE-TEX® membranom ili bez nje. Prve će savršeno zaštititi vaše stopala od mokrenja, dok će druge osigurati potpunu prozračnost.

Odjeća adidas TERREX namijenjena aktivnim osobama također je temeljena na najnaprednijim tehnikama. Marka koristi materijale koje isporučuju partneri, kao i svoje vlastite napredne tehnologije. Zahvaljujući tome, jakne, jakne ili hlače marke adidas su se izvrsno pokazale tijekom intenzivnih tjelesnih aktivnosti. Znoj nastao tijekom aktivnosti može se brzo i učinkovito ukloniti, što ima značajan utjecaj na našu udobnost.

adidas TERREX - svestranost i ekologija

Njemački brend nastoji stvarati ne samo izuzetno svestrane i napredne, već i ekološki prihvatljive proizvode. Mnogi od njih izrađeni su od materijala koji potječu iz recikliranja. Zbog toga je proizvodna proces odjeće "zeleniji" i značajno manje štetan za okoliš. Marka koristi inovativna rješenja u svojim projektima poput BOOST-a, koji je revolucionirao trčanje. Posebna pjena omogućava da naše zglobove zaštiti od naprezanja zahvaljujući izvrsnoj apsorpciji i povratu energije. Tu vrhunsku tehnologiju možete pronaći u seriji cipela adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX također nudi naprednu obuću za planinarenje. Kombinacija poznatih rješenja za approach cipele s inovativnim tehnologijama marke čini modele poput adidas TERREX swift solo uspješnima godinama i laureatima brojnih natjecanja i izbora najboljih planinarskih cipela na tržištu. Odabirom TERREX proizvoda odabirete adidas kvalitetu, napredna rješenja i estetski dizajn koji će se svidjeti ne samo u planinama, već i u gradskom okruženju.