top

adidas TERREX

adidas TERREX predstavlja specijaliziranu kolekciju odjeće i obuće dizajniranu posebno za ljubitelje planina. Ovdje ćete pronaći trekking cipele, membranske i softshell jakne i hlače, odjeću za turno skijanje i planinske ruksake. Proizvodi adidas TERREX savršeni su za zahtjevne vremenske uvjete i ljeti i zimi.
Filtar (2)
Filteri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Trčanje
  2. Boja
    plavi
Pogledajte kao Grid List

17 Proizvodi

  1. -26%
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Agravic Ultra - blue dawn/blue/coral
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Agravic Ultra - blue dawn/blue/coral
    uključujući PDV 132,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 132,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-26%)
  2. -23%
    Muške tenisice za trčanje adidas TERREX Agravic Ultra - blue/blue/orange
    Muške tenisice za trčanje adidas TERREX Agravic Ultra - blue/blue/orange
    uključujući PDV 136,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 136,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 177,99 € (-23%)
  3. -29%
    Ženske kratke hlače za trčanje adidas TERREX Trail Running Shorts - wonder steel/black
    Ženske kratke hlače za trčanje adidas TERREX Trail Running Shorts - wonder st...
    uključujući PDV 37,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 37,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 52,99 € (-29%)
  4. -22%
    Jakna adidas TERREX Xperior Cross-Country Ski Soft Shell Jacket - wonder steel
    Jakna adidas TERREX Xperior Cross-Country Ski Soft Shell Jacket - wonder steel
    uključujući PDV 105,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 105,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 135,99 € (-22%)
  5. -8%
    adidasTERREXHEAT_RDYSpeedAnkle_raybluewhite_ss26_032.webp
    Čarape za trčanje adidas TERREX HEAT.RDY Speed Ankle - ray blue/white
    uključujući PDV 13,79 €
    11,03 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 11,03 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 14,99 € (-8%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  6. -11%
    qweadidasTERREXXperior25LayerLightClimaproofJacket_rayblue4068821665828a.webp
    Jakna za trčanje adidas TERREX Xperior 2.5 Layer Light Climaproof Jacket - ray...
    uključujući PDV 158,99 €
    143,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 179,99 € (-20%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-11%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  7. -21%
    adidasTERREXMultiLightShortsPrinted_selublpurrubseimo4067901819656a.webp
    Kratke hlače za trčanje adidas TERREX Multi Light Shorts Printed - selubl/purr...
    uključujući PDV 46,99 €
    44,64 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 43,22 € (+4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 59,99 € (-21%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  8. -4%
    adidasTERREXXperiorClima365Shortsrayblue4068808776790A.webp
    Kratke hlače za trčanje adidas TERREX Xperior Clima 365 Shorts - ray blue
    uključujući PDV 61,99 €
    52,69 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 50,99 € (+4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 64,99 € (-4%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  9. -18%
    qweadidasTERREXXploricClimacoolTrailTeecrystalsky4068819983705a.webp
    Majica za trčanje adidas TERREX Xploric Climacool Trail Tee - crystal sky
    uključujući PDV 40,99 €
    36,89 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 49,99 € (-26%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-18%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  10. -10%
    adidasTERREXSoulstride_crystalskyshadownavygreen4068806259004a.webp
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Soulstride - crystal sky/shadow navy/green
    uključujući PDV 89,99 €
    76,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 76,49 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 99,99 € (-10%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  11. -7%
    adidasTERREXXploricHalfZipLs_rayblue4068811735227a.webp
    Dukserica adidas TERREX Xploric Half Zip Ls - ray blue
    uključujući PDV 73,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 62,89 € (+18%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 79,99 € (-7%)
  12. -24%
    adidasTERREXMulti1_2ZipLongSleeve_magicgre4067901281361a.webp
    Dukserica adidas TERREX Multi 1/2 Zip Long Sleeve - magic grey
    uključujući PDV 45,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 43,22 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 59,99 € (-24%)
  13. adidasTERREXAgravicSpeedUltra2blueftwrwhitelimeburst4068806070814a.webp
    Tenisice za trail trčanje adidas TERREX Agravic Speed Ultra 2 - blue/ftwr white...
    uključujući PDV 229,99 €
    195,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 195,49 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  14. -4%
    adidasTERREXAgravicTTbluedashgreylimeburst4068806351098a.webp
    Tenisice za trail trčanje adidas TERREX Agravic TT - blue/dash grey/lime burst
    uključujući PDV 171,99 €
    146,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 142,79 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 179,99 € (-4%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  15. -15%
    adidasTERREXAgravic4_blueburstoffwhitelimeburs4068814949287a.webp
    Ženske trail tenisice adidas TERREX Agravic 4 - blue burst/off white/lime burs
    uključujući PDV 118,99 €
    107,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 116,09 € (-7%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 139,99 € (-15%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  16. -26%
    adidasTERREXMultiPrintedWindJacket_magicgreywonderstee4067904177333a.webp
    Vjetrovka adidas TERREX Multi Printed Wind Jacket - magic grey/wonder steel
    uključujući PDV 73,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 73,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 99,99 € (-26%)
  17. -7%
    adidasTERREXXperiorClima365Shortsglowblue4068808746120a.webp
    Ženske kratke hlače za trčanje adidas TERREX Xperior Clima 365 Shorts - glow...
    uključujući PDV 59,99 €
    50,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 56,99 € (-10%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 64,99 € (-7%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

17 Proizvodi

Izbriši

adidas TERREX - kolekcija za na otvorenom jednog od najvećih sportskih brendova na svijetu

Njemački proizvođač adidas je nesumnjivo jedan od najprepoznatljivijih i najcenjenijih proizvođača sportske odjeće i obuće na svijetu. Tvrtka ima u svom portfelju proizvoda za gotovo sve sportske discipline. Suprotno uvriježenom mišljenju, odjeća i obuća adidas se neće sresti samo na terenima, terenima za golf ili travnjacima, već i u planinama. adidas TERREX je sveobuhvatna kolekcija za vanjske aktivnosti. U njoj se mogu naći proizvodi za pješačenje, trail trčanje i zimske sportove. Marka se u svojim proizvodima oslanja na najbolja i najsuvremenija tehnička rješenja dostupna na tržištu. Ništa neobično su stoga adidas TERREX jakne i cipele opremljene GORE-TEX® membranama.

Inovativna autorska tehnološka rješenja

Marka zahvaljujući svom iskustvu stvara izuzetno napredne proizvode. adidas je sinonim za izuzetno kvalitetno izrađene proizvode i maksimalnu podršku. adidas TERREX cipele često su opremljene naprednim potplatom koji su razvijeni u suradnji s markom Continental. Oni se ističu visokom otpornošću na habanje i izvrsnom prianjanju. Ovisno o vašim preferencijama, možete odabrati cipele s GORE-TEX® membranom ili bez nje. Prve će savršeno zaštititi vaše stopala od mokrenja, dok će druge osigurati potpunu prozračnost.

Odjeća adidas TERREX namijenjena aktivnim osobama također je temeljena na najnaprednijim tehnikama. Marka koristi materijale koje isporučuju partneri, kao i svoje vlastite napredne tehnologije. Zahvaljujući tome, jakne, jakne ili hlače marke adidas su se izvrsno pokazale tijekom intenzivnih tjelesnih aktivnosti. Znoj nastao tijekom aktivnosti može se brzo i učinkovito ukloniti, što ima značajan utjecaj na našu udobnost.

adidas TERREX - svestranost i ekologija

Njemački brend nastoji stvarati ne samo izuzetno svestrane i napredne, već i ekološki prihvatljive proizvode. Mnogi od njih izrađeni su od materijala koji potječu iz recikliranja. Zbog toga je proizvodna proces odjeće "zeleniji" i značajno manje štetan za okoliš. Marka koristi inovativna rješenja u svojim projektima poput BOOST-a, koji je revolucionirao trčanje. Posebna pjena omogućava da naše zglobove zaštiti od naprezanja zahvaljujući izvrsnoj apsorpciji i povratu energije. Tu vrhunsku tehnologiju možete pronaći u seriji cipela adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX također nudi naprednu obuću za planinarenje. Kombinacija poznatih rješenja za approach cipele s inovativnim tehnologijama marke čini modele poput adidas TERREX swift solo uspješnima godinama i laureatima brojnih natjecanja i izbora najboljih planinarskih cipela na tržištu. Odabirom TERREX proizvoda odabirete adidas kvalitetu, napredna rješenja i estetski dizajn koji će se svidjeti ne samo u planinama, već i u gradskom okruženju.