top

La Sportiva

Brend La Sportiva dobro je poznat među penjačima i alpinistima. Nudi penjačku i planinarsku obuću, te tehničku odjeću za brojne aktivnosti. Najnovije modele La Sportiva možete pronaći u trgovini 8a-shop.hr!
Filtar (2)
Filteri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Muškarci
  2. Boja
    plavi
Pogledajte kao Grid List

26 Proizvodi

  1. -3%
    Perjani prsluk La Sportiva Aiguille Down Vest - electric blue/lime punch
    Perjani prsluk La Sportiva Aiguille Down Vest - electric blue/lime punch
    uključujući PDV 192,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 192,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 199,99 € (-3%)
  2. -11%
    Kišna jakna La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - electric blue/sangria
    Kišna jakna La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - electric blue/sangria
    uključujući PDV 317,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 317,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 359,99 € (-11%)
  3. -13%
    Pernata jakna La Sportiva Bivouac Down Jkt - tropic blue/deep sea
    Pernata jakna La Sportiva Bivouac Down Jkt - tropic blue/deep sea
    uključujući PDV 259,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 259,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 299,99 € (-13%)
  4. -11%
    Kišna jakna La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - tropic blue/deep sea
    Kišna jakna La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - tropic blue/deep sea
    uključujući PDV 485,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 485,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 549,99 € (-11%)
  5. -5%
    LaSportivaHelixirPants_nightsky_chalk_8058428132058_d.webp
    Penjačke hlače La Sportiva Helixir Pants - night sky/chalk
    uključujući PDV 141,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 142,49 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 149,99 € (-5%)
  6. LaSportivaBoltShortlakenightsky8058428261116a.webp
    Penjačke kratke hlače La Sportiva Bolt Short - lake/night sky
    uključujući PDV 74,99 €
    71,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 71,24 €
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  7. -5%
    Pernata jakna La Sportiva Nature Down Jkt - tropic blue/bamboo
    Pernata jakna La Sportiva Nature Down Jkt - tropic blue/bamboo
    uključujući PDV 303,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 303,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 319,99 € (-5%)
  8. -18%
    Skijaške hlače La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - electric blue/sangria
    Skijaške hlače La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - electric blue/sangria
    uključujući PDV 253,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 253,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 309,99 € (-18%)
  9. -17%
    Dukserica La Sportiva Bockmattli 2.0 Ls Tech Shirt - electric blue
    Dukserica La Sportiva Bockmattli 2.0 Ls Tech Shirt - electric blue
    uključujući PDV 98,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 101,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 119,99 € (-17%)
  10. -24%
    LaSportivaTX2Evo_spaceblue_saffron_088.jpg
    Pristupne cipele La Sportiva TX2 Evo - space blue/saffron
    Od uključujući PDV 128,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 145,49 € (-11%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 169,99 € (-24%)
  11. LaSportivaHikeCap_limestone_chalk_8058428302444_632.webp
    Kačket La Sportiva Hike Cap - limestone/chalk
    uključujući PDV 29,99 €
    28,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 29,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  12. zxcLaSportivaFlowT_Shirtlakechalk8058428267224a.webp
    Majica za trčanje La Sportiva Flow T-Shirt - lake/chalk
    uključujući PDV 64,99 €
    55,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 55,24 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  13. -10%
    LaSportivaStripeHeadband_moonlight_8058428004324a.jpg
    Traka za glavu La Sportiva Stripe Headband - moonlight
    uključujući PDV 22,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 22,99 € (-2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-10%)
  14. qweLaSportivaFlowTanklakenightsky8058428266722aa.webp
    Majica za trčanje La Sportiva Flow Tank - lake/night sky
    uključujući PDV 54,99 €
    49,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 49,49 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  15. -6%
    LaSportivaBoulderXMidGTX_blueyellow8058428215003__a.webp
    Pristupne cipele La Sportiva Boulder X Mid GTX - blue/yellow
    uključujući PDV 205,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 205,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 219,99 € (-6%)
  16. -18%
    image_339331.jpg
    Muške cipele La Sportiva Boulder X Mid - mid blue/yellow
    Od uključujući PDV 178,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 178,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 219,99 € (-18%)
  17. -4%
    LaSportivaTX4EvoST_nightskysavan8058428147106a.webp
    Pristupne cipele La Sportiva TX4 Evo ST - night sky/savana
    uključujući PDV 161,99 €
    145,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 145,79 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 169,99 € (-4%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  18. -16%
    Jakna s postavom La Sportiva Alpine Guide Primaloft Hoody - tropic blue/bamboo
    Jakna s postavom La Sportiva Alpine Guide Primaloft Hoody - tropic blue/bamboo
    uključujući PDV 249,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 249,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 299,99 € (-16%)
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

26 Proizvodi

Izbriši

Opsežna ponuda planinarske obuće

Izuzetno bogata ponuda marke La Sortiva uključuje obuću za žene, muškarce i djecu, dizajniranu za različite namjene. Bez obzira na namjenu, obuća uvijek pripada najvišoj svjetskoj klasi. Planinarska obuća marke La Sportiva omogućuju osvajanje najviših vrhova svijeta. Veliko iskustvo u njihovoj proizvodnji omogućuje korisnicima klasične modele od prirodne kože, kao i moderne, ultralake modele namijenjene za brzo kretanje po planinskim terenima. Za lakši teren i duže staze odlična je planinarska obuća. Trenutno u ponudi su La Sportiva terenske tenisice za trčanje koje koriste kako profesionalni trkači koji sudjeluju na najtežim događanjima u svijetu, tako i rekreativci koji treniraju na predgrađnim stazama. Potpuno drugu kategoriju čine planinarske cipele La Sportiva. Među njima su modeli za profesionalce, početnike penjače i planinarske cipele za djecu.

Ne samo obuća

Ovaj proizvođač nekoliko sezona nudi visokokvalitetnu planinarsku i gorsku odjeću. Time se pretvorio u marku koja nudi cjelovitu planinarsku opremu. Korištenje prirodnog pamuka i slobodnih krojeva često dovodi do toga da logo ovog proizvođača možete često vidjeti na bolderima i stijenama. Briga o najvišoj kvaliteti proizvoda rezultira inovativnim rješenjima, visokom trajnošću i pouzdanošću. Široka ponuda La Sportiva u trgovini 8a-shop.hr nudi veliki izbor i maksimalnu jednostavnost kupovine.

Povijest marke La Sportiva

Misija marke je pružiti tehničke, visokokvalitetne proizvode za istraživanje planina i aktivnosti na otvorenom. Već gotovo stotinu godina nudi svim ljubiteljima aktivnosti na otvorenom inovativnu obuću i odjeću koja omogućava dosezanje novih visina i daljina. Marka La Sportiva potječe iz malog planinskog grada i temelji se na generacijama ljudi koji s posvećenošću dorade svaki detalj sljedeće generacije planinskih cipela, kako za turiste, tako i za profesionalne alpiniste i himalaiste. Unatoč svojem međunarodnom dosegu, tvrtka i dalje posjeduje malu tvornicu sa 250 zaposlenika u Italiji, u Ziano di Fiemme, u srcu Dolomita. To je pravi fenomen među najpoznatijim markama na svijetu. La Sportiva također ima podružnicu u Americi, u SAD-u. Unatoč takvom velikom dosegu, marka nije izgubila ništa od svoje autentičnosti i prvobitnih ciljeva. Neprestano traži nova rješenja, ne samo u penjačkoj ili planinarskoj opremi, već i u opremi za planinski trčanje ili skijaški alpinizam. Iz proizvođača poznatog uglavnom po planinskoj obući, postao je marka koja nudi cjelovitu ponudu za sve ljubitelje planina koji se bave različitim aktivnostima kako ljeti tako i zimi.