top

Tasmanian Tiger

Tasmanian Tiger je brand specijaliziran za dizajn i proizvodnju taktičke opreme. U ponudi ima ruksake, torbe, pribor prve pomoći i dodatne džepove za opremu. Proizvodi branda Tasmanian Tiger odlikuju se visokom izdržljivošću i pouzdanošću, što ih čini popularnim izborom među vojnim entuzijastima i ljubiteljima survivala.
Filtar (1)
Filteri
Now Shopping by
  1. Outlet
    Da
Pogledajte kao Grid List

25 Proizvodi

  1. -20%
    TasmanianTigerSentinel40_coyotebrown_488.jpg
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Sentinel 40 - coyote brown
    uključujući PDV 186,99 €
    177,64 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 233,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 233,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  2. -20%
    TasmanianTigerTQPouchBasic4013236391008_473.jpg
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger TQ Pouch Basic - olive
    uključujući PDV 11,99 €
    11,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 14,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  3. -20%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - coyote brown
    uključujući PDV 11,99 €
    11,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 14,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  4. -20%
    KlamraTasmanianTigerSR254013236108149.jpg
    Kopča Tasmanian Tiger SR 25 - black
    uključujući PDV 3,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 3,79 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 4,99 € (-20%)
  5. -20%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - olive
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - olive
    uključujući PDV 11,19 €
    10,63 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 13,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 13,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  6. -18%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - coyote brown
    uključujući PDV 11,39 €
    10,82 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 13,99 € (-22%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 13,99 € (-18%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  7. -14%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - black
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - black
    uključujući PDV 12,79 €
    11,51 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,99 € (-23%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 14,99 € (-14%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  8. -13%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Universal Pouch M - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Universal Pouch M - coyote brown
    uključujući PDV 24,99 €
    23,74 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,99 € (-18%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 28,99 € (-13%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  9. -20%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - olive
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - olive
    uključujući PDV 11,99 €
    11,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 14,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  10. -21%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII L - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII L - coyote brown
    uključujući PDV 14,19 €
    13,48 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 17,99 € (-25%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 17,99 € (-21%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  11. -22%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII M - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII M - coyote brown
    uključujući PDV 13,19 €
    12,53 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 16,99 € (-26%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 16,99 € (-22%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  12. -14%
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Sentinel 35 WP - olive
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Sentinel 35 WP - olive
    uključujući PDV 156,99 €
    149,14 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 182,99 € (-18%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 182,99 € (-14%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  13. -15%
    Taktička torba Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - olive
    Taktička torba Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - olive
    uključujući PDV 33,99 €
    32,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 39,99 € (-19%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 39,99 € (-15%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  14. -15%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - coyote brown
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - coyote brown
    uključujući PDV 33,99 €
    32,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 39,99 € (-19%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 39,99 € (-15%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  15. -6%
    Putni organizer Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema - olive
    Putni organizer Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema - olive
    uključujući PDV 23,49 €
    22,32 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 24,99 € (-10%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-6%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  16. -20%
    Kopča Tasmanian Tiger SR25 Safety Herma QA  - olive
    Kopča Tasmanian Tiger SR25 Safety Herma QA - olive
    uključujući PDV 3,99 €
    3,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 4,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 4,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  17. -20%
    Taktička torba Tasmanian Tiger Shoulder Bag - black
    Taktička torba Tasmanian Tiger Shoulder Bag - black
    uključujući PDV 134,99 €
    128,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 169,99 € (-24%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 169,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  18. -20%
    Torbica za kartu Tasmanian Tiger TT Wrist Office - black
    Torbica za kartu Tasmanian Tiger TT Wrist Office - black
    uključujući PDV 18,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 18,04 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 23,99 € (-20%)
  19. -16%
    Kopča Tasmanian Tiger SR25 Safety Herma QA  - coyote brown
    Kopča Tasmanian Tiger SR25 Safety Herma QA - coyote brown
    uključujući PDV 4,19 €
    3,98 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 4,99 € (-20%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 4,99 € (-16%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  20. -12%
    Torba Tasmanian Tiger Duffle 65 L - olive
    Torba Tasmanian Tiger Duffle 65 L - olive
    uključujući PDV 187,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 196,49 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 214,99 € (-12%)
  21. -9%
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Modular Pack 45 Plus - coyote brown
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Modular Pack 45 Plus - coyote brown
    uključujući PDV 349,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 332,02 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 384,99 € (-9%)
  22. -14%
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Sentinel 40 - olive
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Sentinel 40 - olive
    uključujući PDV 198,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 207,99 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 233,99 € (-14%)
  23. -18%
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - black
    Džep za ruksak Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII XS - black
    uključujući PDV 11,39 €
    10,82 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 13,99 € (-22%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 13,99 € (-18%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  24. -13%
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Range Pack MKII - coyote brown
    Taktički ruksak Tasmanian Tiger Range Pack MKII - coyote brown
    uključujući PDV 451,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 429,39 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 521,99 € (-13%)
  25. -10%
    Novčanik Tasmanian Tiger ID Wallet - black
    Novčanik Tasmanian Tiger ID Wallet - black
    uključujući PDV 16,99 €
    16,14 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 16,14 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 18,99 € (-10%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

25 Proizvodi

Izbriši

Tasmanijski tigar je visoko pouzdan

Brend se fokusira na proizvodnji visokokvalitetne vojne i survival opreme. Svaki model je pažljivo dizajniran kako bi pružao maksimalnu funkcionalnost tokom upotrebe. Korišćena rešenja su zasnovana na posebnim potrebama službi i zaljubljenika u military. Od prototipa, preko proizvodnje do finalnog proizvoda - ceo proces stvaranja pojedinačnih modela se odvija u fabrikama brenda, što im omogućava da vode kontrolu kvaliteta na svakom koraku. Sve korišćene materijale, kao i finalne proizvode marke Tasmanian Tiger detaljno se testiraju u skladu sa međunarodnim standardima. Važno je da svaki proizvod ima svoj posebni serijski broj koji se čuva u glavnoj bazi podataka i omogućava lakše otklanjanje svih nedostataka. Takav sistem čini da se Tasmanian Tiger taktičke opreme odlično snalazi u najizazovnijim uslovima, kako među vojnicima, službenicima tako i među ljubiteljima military, prirodnjacima ili šumarima koji traže najbolju dostupnu opremu.

Odakle potiče ime brenda Tasmanian Tiger?

Tasmanijski tigar, zapravo tasmanijski vuk, bio je jedan od najvećih australijskih grabljivica. Dosezao je veličinu malog vuka. Boja njegovog krzna sa karakterističnim prugama ga je činila sličnim tigru. Životinja je bila grabljivica - nije bila brza ili jaka, ali je bila veoma istrajna. Mogla je pratiti trag svojih plena veoma dugo vremena kako bi ih na kraju pojela. Od 30-ih godina XX veka, vrsta se smatra izumrelom, uglavnom zbog ljudskog delovanja. Iako od tada niko nije video životinju u divljini, ponekad se nalaze retki tragovi koji ukazuju da je nekoliko jedinki preživelo u planinskim rezervatima na Tasmaniji. Brend Tasmanian Tiger se bazira na toj legendi. Taktička oprema koju proizvodi odlikuje se maksimalnom izdržljivošću i omogućava korisnicima da ostanu neprimećeni veoma dugo vremena.

Sami naziv brenda je registriran tek 1999. godine, a njihovi prvi proizvodi su predstavljeni na IWA sajmu u Nirnbergu u Nemačkoj. Godine 2001. proizvođač se otvorio sa svojom ponudom za ceo svet i od tada je došlo do brzog rasta popularnosti, a ponuda je proširena dodatnim elementima taktičke opreme. Osnovu čine naravno, taktički ranci Tasmanian Tiger, ali dostupni su i vojni prsluci, prva pomoćna oprema, futrole, torbe preko ramena ili oko struka. Svi ovi proizvodi koriste najnovije dostupne materijale. Uspeh proizvođača svedoči i činjenica da je bio dobavljač medicinskih ranaca za Bundesver.