top

The North Face

The North Face jedan je od svjetski najpoznatijih američkih proizvođača odjeće, obuće i planinarske opreme. Trgovina 8a-shop.hr nudi širok izbor planinskih i outdoor proizvoda s logotipom The North Face. Ovdje ćete naći sve za planinsko trčanje, penjanje, kao i opremu za trekking izlete.
Filtar (2)
Filteri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Trening
  2. Boja
    crni
Pogledajte kao Grid List

25 Proizvodi

  1. -39%
    Sportski grudnjak The North Face Movmynt Bra - tnf black
    Sportski grudnjak The North Face Movmynt Bra - tnf black
    uključujući PDV 39,49 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 39,99 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 64,99 € (-39%)
  2. -26%
    TheNorthFaceMovmyntBra_tnafblack_197642883969a.webp
    Sportski grudnjak The North Face Movmynt Bra - tnf black
    uključujući PDV 54,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 51,99 € (+6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 74,99 € (-26%)
  3. -25%
    TheNorthFace247WovenJogger_tnfblack197804128976a.webp
    Hlače The North Face 24/7 Woven Jogger - tnf black
    uključujući PDV 55,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 61,99 € (-9%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 74,99 € (-25%)
  4. -26%
    TheNorthFaceFlex14ZipTeeSlim_tnfblack_197642925393a.webp
    Ženska dukserica The North Face Flex 1/4 Zip Tee Slim - tnf black
    uključujući PDV 36,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 36,09 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-26%)
  5. -17%
    TheNorthFace247Short_tnfblacknp197642278451a.webp
    Kratke hlače The North Face 24/7 Short - tnf black/npf
    uključujući PDV 36,99 €
    33,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 35,69 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 44,99 € (-17%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  6. -6%
    zxcTheNorthFace247ColorBlockShortsblackgrey197642951323a.webp
    Kratke hlače za trening The North Face 24/7 Color Block Shorts - black/grey
    uključujući PDV 46,99 €
    39,94 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 38,69 € (+4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-6%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  7. -13%
    TheNorthFaceReaxion20HoodedFullZipJacket_tnfblackheather197804233861a.webp
    Majica s kapuljačom The North Face Reaxion 2.0 Hooded Full Zip Jacket - tnf bla...
    uključujući PDV 77,99 €
    74,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 74,09 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-13%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  8. -24%
    TheNorthFaceReaxion20HoodedFullZipJacket_tnfblackheathe197804234943a.webp
    Dukserica na otkopčavanje ženska The North Face Reaxion 2.0 Hooded Full Zip Ja...
    uključujući PDV 67,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 66,99 € (+2%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-24%)
  9. -4%
    TheNorthFace24714ZipTee_tnfbla197065032739a.webp
    Dukserica The North Face 24/7 1/4 Zip Tee - tnf black
    uključujući PDV 47,99 €
    40,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 37,39 € (+10%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-4%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  10. -32%
    The_North_Face_Reaxion_Fleece_Crew_tnf_blackasphalt_grey_196575544275_AD.jpg
    Ženska dukserica od flisa The North Face Reaxion Fleece Crew - tnf black/asphal...
    uključujući PDV 46,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 48,49 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 69,99 € (-32%)
  11. -26%
    Majica za trening The North Face 24/7 S/S Easy Tee Reg - tnf black
    Majica za trening The North Face 24/7 S/S Easy Tee Reg - tnf black
    uključujući PDV 27,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,49 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 37,99 € (-26%)
  12. -12%
    Majica za trening The North Face 24/7 Box Nse SS Tee - tnf black
    Majica za trening The North Face 24/7 Box Nse SS Tee - tnf black
    uključujući PDV 34,99 €
    31,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 33,29 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 39,99 € (-12%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  13. -25%
    qweTheNorthFace247SSTeeRegtnfblack197065032715E.webp
    Majica za trening The North Face 24/7 S/S Tee Reg - tnf black
    uključujući PDV 25,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 27,99 € (-7%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-25%)
  14. -20%
    TheNorthFaceTankenTank_tnfblacklightheathe197642925690a.webp
    Ženska majica The North Face Tanken Tank - tnf black light heather
    uključujući PDV 31,99 €
    30,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 31,34 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 39,99 € (-20%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  15. -16%
    Urbani ruksak The North Face Jester - tnf black
    Urbani ruksak The North Face Jester - tnf black
    uključujući PDV 74,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 74,99 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-16%)
  16. -9%
    TheNorthFaceBorealisClassic_tnfblackasphaltgrey197642254585a.webp
    Urbani ruksak The North Face Borealis Classic - tnf black/asphalt grey
    uključujući PDV 112,99 €
    107,34 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 102,59 € (+5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 124,99 € (-9%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  17. -12%
    TheNorthFaceJester_tnfblacklightrefract197804286621a.webp
    Urbani ruksak The North Face Jester - tnf black light refract
    uključujući PDV 78,49 €
    74,57 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 89,99 € (-17%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 89,99 € (-12%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  18. -4%
    qweTheNorthFaceFlex2in1Shorttnfblack198266147666a.webp
    Ženske kratke hlače za trening The North Face Flex 2in1 Short - tnf black
    uključujući PDV 47,99 €
    40,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 36,54 € (+12%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-4%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  19. -32%
    Ženske tajice za trening The North Face Flex Mid Rise Tight Graphic - tnf black
    Ženske tajice za trening The North Face Flex Mid Rise Tight Graphic - tnf black
    uključujući PDV 43,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 46,49 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 64,99 € (-32%)
  20. -4%
    qweTheNorthFaceFlexWovenJoggertnfblack198267058657a.webp
    Ženske hlače The North Face Flex Woven Jogger - tnf black
    uključujući PDV 71,99 €
    64,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 67,49 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 74,99 € (-4%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  21. -13%
    Dječji ruksak The North Face Youth Court Jester - tnf black
    Dječji ruksak The North Face Youth Court Jester - tnf black
    uključujući PDV 49,99 €
    47,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 47,49 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 57,99 € (-13%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  22. -3%
    TheNorthFaceFlex28InTight_tnfblack197804241545a.webp
    Ženske tajice The North Face Flex 28In Tight - tnf black
    uključujući PDV 52,99 €
    47,69 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 54,99 € (-13%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 54,99 € (-3%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  23. TheNorthFace247SSTeeLogoGraphictnfblack197642920329a.webp
    Majica za trening The North Face 24/7 S/S Tee Logo Graphic - tnf black
    uključujući PDV 39,99 €
    29,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 29,99 €
    DODATNIH 25% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
  24. -6%
    TheNorthFaceFlex25InTighttnfblack198267058695a.webp
    Ženske tajice za trening The North Face Flex 25In Tight - tnf black
    uključujući PDV 46,99 €
    39,94 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 39,94 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-6%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM HOLIDAY
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

25 Proizvodi

Izbriši

The North Face - legendarna marka

Američki proizvođač odjeće, obuće i planinarske i turističke opreme zauzima posebno mjesto među svim planinskim markama. Njegov prepoznatljivi logo će svaki zaljubljenik u planine prepoznati. Naime, The North Face proizvodi gostuju širom svijeta. Pouzdani modeli jakni, hlača, cipela, ruksaka, šatora, spavaćih vreća i drugih pripadajućih dodataka pojavljuju se kako na usponima na najviše vrhove svijeta, tako i na ekspedicijama u pustinje ili putovanjima tropima. Za to je prije svega odgovorna visoka kvaliteta TNF proizvoda, koji se izvrsno snalaze u svim uvjetima. Sveobuhvatna ponuda odjeće i opreme za ljeto i zimu omogućuje svakome da pronađe modele koji su idealno prilagođeni njegovim potrebama. Moto marke The North Face - Nikad ne prestajte istraživati, uvijek je vidljiv u svakom modelu. Zato svake godine tisuće ljudi koji žive u tom duhu biraju skroman TNF logo i pouzdanost koju on nosi.

Povijest The North Face

Iako je logo američkog proizvođača danas neraskidivo povezan s planinama, sve zapravo ima svoje korijene iznad oceana. Točnije, u San Franciscu. Upravo u tom gradu 1966. godine dvojica prijatelja, ljubitelja planinarenja, osnovali su malu trgovinu planinarskom opremom. Na početku su mušterije bile samo ljubitelji outdoor aktivnosti i osobe koje se bave zaštitom prirode. Ova trgovinica brzo je postala poznata pod nazivom The North Face. Već dvije godine kasnije preselio se u obližnji Berkeley. Tamo su započeli dizajniranje i proizvodnju planinske i turističke opreme TNF. Već u 60-ima marka je sponzorirala izlete i ekspedicije. Tada je nastao i moto koji i danas ostaje glavnom motom tvrtke The North Face - Nikad ne prestajte istraživati™. 80-ih godina prošlog stoljeća došlo je do procvata skijanja, a time i skijaške odjeće, a kasnije i odjeće za snowboard. 90-ih godina prošlog stoljeća došlo je do brzog razvoja ponude opreme za planinarenje i pješačenje. Pojavila se i oprema namijenjena penjanju i planinskom trčanju. Upravo iz tog razdoblja potječe kultni The North Face logo, koji se može vidjeti na fotografijama diljem svijeta.

Danas je marca The North Face dosegla globalan doseg i jedna je od najprepoznatljivijih u turističkoj i planinskoj industriji. U njihovoj ponudi je potpuna oprema za sve planinske entuzijaste i mnoge druge aktivnosti na otvorenom. Visokokvalitetna planinara i penjačka odjeća, planinarska obuća, planinarski ruksaci, ekspedicijski šatori omogućuju savršenu pripremu za svaki izlet. Sve popularnija postaje i odjeća i obuća The North Face iz kategorije životnog stila. Udobna odjeća za nošenje svaki dan, inspirirana planinama, izvrsna je opcija za korištenje tijekom slobodnog vremena, ali i na poslu ili školi. The North Face članci nisu samo visoka kvaliteta i izvrsne korisničke značajke, već su i stil života.

Najnovije tehnologije TNF u proizvodima američkog proizvođača

Marka TNF je među vodećima u primjeni suvremenih tehnologija i materijala. Vrhunske jakne The North Face koriste naprednu Fuseform™ i Ventrix™ konstrukciju. To pruža visoku trajnost muške i ženske odjeće. Također pružaju optimalnu klimu tijekom fizičkog napora. Tijekom hladnijeg dijela godine, tehnologija The North Face Thermoball® se pokazuje izvrsnom. Razvijen u suradnji s markom Primaloft®, termoizolacija osigurava optimalnu izolaciju u vlažnim uvjetima. Modeli za ekstremne hladnoće koriste prirodno gusje perje. To je najbolje rješenje za najniže temperature na visokim planinama. S druge strane, membrana DryVent i FUTURELIGHT™ tehnologija nudi potpunu vodootpornost na kiši i snijegu. Uspješno se koriste u The North Face kišnim jaknama i hlačama. Softshell Windwall™ izvrsno štiti od vjetra, a lagana trkaća odjeća od FlashDry™ materijala pruža brzo sušenje. Tvrtka također dinamično razvija liniju obuće. Najnovija serija obuće The North Face VECTIV™ omogućuje još brže i učinkovitije savladavanje planinskih staza.

Proizvodi The North Face u trgovini 8a-shop.hr

Sigurno možemo reći da marka TNF pruža cjelovitu ponudu odjeće, obuće i planinske i turističke opreme. U našoj internetskoj trgovini uvijek ćete pronaći najnovije kolekcije. S proizvodima The North Face lako ćemo sastaviti kompletnu odjevnu kombinaciju za svako godišnje doba. Dostupne su i membranske jakne, pernate jakne, dolčevite, hlače, kape, kao i termo donje rublje. The North Face marka nudi ne samo planinarsku odjeću, već i obuću i posebnu opremu za izlete. Muške i ženske obuća The North Face pružaju širok izbor modela koji pružaju izvrsno prianjanje na terenu. Zimska obuća dobro funkcionira čak i pri niskim temperaturama. Također su poznati ekspedicijski i planinarski šatori koji pružaju sklonište u najzahtjevnijim uvjetima. Osim planinske opreme, proizvođač u svojoj ponudi ima izvrsne gradski ruksake, koji će se pokazati korisnima nakon silaska s planinarenja. Važno mjesto u katalogu zauzimaju i kultne putne torbe The North Face Base Camp Duffel. Izrađene su od gotovo neuništivog materijala.

Članci The North Face su smješteni u nekoliko kolekcija. Oni strogo odgovaraju različitim vrstama aktivnosti. Najspecijaliziranija je kolekcija TNF Summit Series i njeni vrhunci: TNF Advanced Mountain Kit i skijaška Steep Series™. Jesen 2021. dodao se ograničeni set Advanced Mountain Kit (AMK) u strogom odabiru specijaliziranih poslovnica diljem Europe, na skraćenom popisu mjesta, s prestižnim mjestima na kojima su se tehnološka remek-djela pojavila, ne mogao biti bez trgovine 8a-shop.hr!

Općenitija je turistička kolekcija Hike koja nudi, između ostalog, outdoor odjeću. Sličan je i seriji Mountain Culture koja je dizajnirana za korištenje u gradu. Sve to pruža mogućnost korištenja nevjerojatno kvalitetnih proizvoda bez obzira na vrstu planinske aktivnosti koju preferirate, ali i tijekom odmora. Ako tražite mjesto na kojem ćete pronaći cjelokupnu ponudu ovog američkog proizvođača, ovlaštena trgovina The North Face 8a-shop.hr ispunit će vaša očekivanja.