top

Ženske čarape

Ženske čarape su neophodan dio opreme na svakom putu. Većina žena posvećuje veliku pažnju odabiru odgovarajuće obuće za aktivnosti koje se bave. Ista pravila trebaju vrijediti i za planinarske, turističke i sportske čarape.
Filtar (2)
Filteri
Odabrani filtri
  1. Vrlo kratke, do gležnjeva
  2. Merino
Pogledajte kao Grid List

28 Proizvodi

  1. -4%
    Merino čarape Injinji Run Lightweight No-Show Wool - slate
    uključujući PDV 23,99 €
    19,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 20,39 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-23%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  2. Planinarske čarape Smartwool Hike Targeted Cushion Low Ankle Socks - black
    uključujući PDV 19,99 €
    16,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 17,99 € (-5%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  3. -13%
    Ženske trekking čarape Ortovox Alpine Light Low Socks - pacific green
    uključujući PDV 19,99 €
    18,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 19,94 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 22,99 € (-17%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  4. -19%
    Merino čarape Smartwool Everyday Athletic Low Ankle Socks - black
    uključujući PDV 16,19 €
    14,57 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,11 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 19,99 € (-27%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  5. -4%
    Ženske čarape za trčanje Smartwool Run Targeted Cushion Low Ankle Socks - pur...
    uključujući PDV 19,19 €
    14,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,35 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 19,99 € (-28%)
    DODATNIH 25% POPUSTA S KODOM WAY
  6. -5%
    Ženske čarape za trčanje Smartwool Run Zero Cushion Low Ankle Socks - white/c...
    uključujući PDV 18,99 €
    14,24 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,39 € (-1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 19,99 € (-28%)
    DODATNIH 25% POPUSTA S KODOM WAY
  7. -4%
    Ženske trekking čarape Ortovox Alpine Low Socks - wild rose
    uključujući PDV 21,99 €
    19,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 19,79 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 22,99 € (-13%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  8. -10%
    Merino čarape Smartwool Everyday No Show Socks - black
    uključujući PDV 16,99 €
    15,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,29 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 18,99 € (-19%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  9. -8%
    Ženske trekking čarape Salewa MTN TRN AM Low Sock - syrah
    uključujući PDV 21,99 €
    19,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 19,79 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 23,99 € (-17%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  10. -5%
    Ženske čarape Darn Tough Run No Show Tab Ultra-Lightweight with Cushion - whit...
    uključujući PDV 31,99 €
    27,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,99 € (+1%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 33,99 € (-20%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  11. -8%
    Ženske čarape Darn Tough Light Hiker No Show Lightweight with Cushion - cascad...
    uključujući PDV 31,99 €
    28,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 29,69 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-17%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  12. -20%
    Ženske čarape Darn Tough Beachcomber No Show Lightweight - lavender
    uključujući PDV 26,99 €
    25,64 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,59 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 33,99 € (-24%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  13. -17%
    Ženske čarape Darn Tough Light Hiker No Show Lightweight with Cushion - canyon
    uključujući PDV 28,99 €
    27,54 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 24,64 € (+12%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 34,99 € (-21%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  14. -8%
    Čarape Smartwool Everyday No Show Socks - medium gray
    uključujući PDV 17,39 €
    15,65 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,65 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 18,99 € (-17%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  15. Ženske čarape za trčanje Darn Tough Run No Show Tab Ultra-Lightweight with Cu...
    uključujući PDV 33,99 €
    28,89 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,24 € (+11%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  16. Ženske čarape za trčanje Smartwool Run Zero Cushion Low Ankle Socks - black
    uključujući PDV 19,99 €
    17,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 18,99 € (-5%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  17. Merino čarape Smartwool Run Targeted Cushion Low Ankle Socks - medium gray
    uključujući PDV 19,99 €
    18,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 16,99 € (+12%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  18. -4%
    Čarape za trčanje Smartwool Run Zero Cushion No Show Socks - black
    uključujući PDV 18,19 €
    14,55 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 14,55 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 18,99 € (-23%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  19. Ženske čarape za trčanje Smartwool Run Zero Cushion No Show Socks - black
    uključujući PDV 18,99 €
    15,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,19 €
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  20. Merino čarape Smartwool Everyday No Show Socks - black
    uključujući PDV 18,99 €
    15,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,19 €
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  21. -6%
    Merino čarape Smartwool Everyday No Show Socks - white
    uključujući PDV 17,79 €
    15,12 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,12 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 18,99 € (-20%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  22. Ženske merino čarape Smartwool Hike Targeted Cushion Low Ankle Socks - purple...
    uključujući PDV 19,99 €
    17,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 15,99 € (+13%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  23. -5%
    Ženske čarape za trčanje Darn Tough Run No Show Tab Ultra-Lightweight with Cu...
    uključujući PDV 31,99 €
    27,19 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,24 € (+4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 33,99 € (-20%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  24. Merino čarape Inov-8 Merino Low Sock - grey melange
    uključujući PDV 9,99 €
    8,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 9,49 € (-5%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  25. -4%
    Čarape Smartwool Hike Light Cushion Low Ankle Socks - medium grey
    uključujući PDV 20,99 €
    19,94 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 17,85 € (+12%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 21,99 € (-9%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  26. -4%
    Planinarske čarape Smartwool Hike Light Cushion Low Ankle Socks - charcoal
    uključujući PDV 20,99 €
    19,94 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 18,42 € (+9%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 21,99 € (-9%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM WAY
  27. -8%
    Merino čarape Smartwool Everyday Athletic Striped Crew Socks - white
    uključujući PDV 22,99 €
    20,69 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 21,59 € (-4%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-17%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  28. Ženske merino čarape Smartwool Run Targeted Cushion Low Socks - twilight blue
    uključujući PDV 19,99 €
    18,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 17,09 € (+12%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

28 Proizvodi

Dame planinarske čarape - optimalno prilagođavanje potrebama

Dame planinarske čarape odlično se uklapaju uz ženske planinarske cipele za dame. Stopala aktivnih žena izložena su mnogim opasnostima. Kurje oči, bolni žuljevi, mehaničke ozljede, hlađenje ili pregrijavanje - to su samo neke od njih. Kako ništa ne bi zaustavilo ostvarenje vaših gorskih strasti, osigurajte svojim stopalima najbolju zaštitu i udobnost. To omogućavaju brendirane dame planinarske čarape i sportske! Nošenjem njih, štitimo naša stopala od hladnoće, vlage i ogrebotina, kao i od prekomjerne znojenja kada sunce prži, a visoke planinarske cipele ne možete zamijeniti ženskim sandalama. Zahvaljujući tome, možemo uživati u neometanoj slobodi i udobnosti tijekom bavljenja omiljenim sportovima i dugim izletima. Čarape također trebaju pružati visoku udobnost kretanja po stazama. One izravno i neprestano dodiruju stopalo, pa imaju izravan utjecaj na udobnost. Odgovarajuće izrađene dame planinarske čarape smanjuju rizik od kurjih očiju i ogrebotina, omogućavajući nam da pređemo mnoge desetke kilometara.

Dame turističke čarape - u trgovini 8a-shop.hr

Naš asortiman uključuje raznolike sportske čarape idealne za intenzivnu i čestu upotrebu, kao i specijalizirane modele dizajnirane za zaljubljenice u određenu tjelesnu aktivnost. Među njima se sigurno ističu izuzetno izdržljive dame planinarske čarape, tople i visoki kroj čarapa za skijanje, odlično prozračne čarape za trčanje ili tople merino čarape. Trgovina 8a-shop.hr nudi puni izbor čarapa za svaku prigodu, ističući toplinske izolacijske karakteristike, oblikovani kroj i prilagođenost stopalu, trendovski i šareni dizajn.