top

Ženske čarape

Ženske čarape su neophodan dio opreme na svakom putu. Većina žena posvećuje veliku pažnju odabiru odgovarajuće obuće za aktivnosti koje se bave. Ista pravila trebaju vrijediti i za planinarske, turističke i sportske čarape.
Filtar (1)
Filteri
Odabrani filtri
  1. Kompresijske čarape
Pogledajte kao Grid List

21 Proizvodi

  1. -16%
    Ženske čarape Ortovox Ski Tour Long Socks - sunset orange
    uključujući PDV 35,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 38,99 € (-7%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 42,99 € (-16%)
  2. -4%
    Ženske čarape za turno skijanje Ortovox Ski Tour Comp Long Socks - dark pacifi...
    uključujući PDV 47,99 €
    45,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 45,59 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 49,99 € (-8%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  3. Ženske čarape Smartwool Ski Targeted Cushion Compression Print OTC Socks - bla...
    uključujući PDV 41,99 €
    39,89 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 32,49 € (+23%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  4. -31%
    Ženske trekking čarape UYN Biotrek Light Socks - black
    uključujući PDV 19,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 22,49 € (-11%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 28,99 € (-31%)
  5. -17%
    Ženske merino čarape Ortovox Alpine Light Comp Mid Socks - pacific green
    uključujući PDV 22,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 24,99 € (-8%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 27,99 € (-17%)
  6. -17%
    Ženske trekking čarape Ortovox Alpine Light Comp Mid Socks - wild rose
    uključujući PDV 22,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 24,99 € (-8%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 27,99 € (-17%)
  7. -15%
    Ženske planinarske čarape Ortovox Alpine Pro Comp Mid Socks - aquatic ice
    uključujući PDV 27,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,99 € (-3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 32,99 € (-15%)
  8. -6%
    Ženske čarape Ortovox Ski Tour Long Socks - sea surface
    uključujući PDV 39,99 €
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 38,99 € (+3%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 42,99 € (-6%)
  9. -10%
    Merino čarape Fox 6 Flexair Merino Sock - lime
    uključujući PDV 26,99 €
    24,29 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,09 € (-6%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 29,99 € (-19%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  10. Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Quarter Sock LWQ3 - ginger
    uključujući PDV 27,99 €
    22,39 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 23,19 € (-3%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  11. -3%
    Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Quarter Sock LWQ2 - umber khaki
    uključujući PDV 26,99 €
    21,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 21,59 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 27,99 € (-22%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  12. Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Crew Sock LWC1 - teal
    uključujući PDV 29,99 €
    23,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 23,19 € (+4%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  13. -6%
    Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Crew Sock LWC2 - umber khaki
    uključujući PDV 27,99 €
    23,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 23,79 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 29,99 € (-20%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODOM WAY
  14. Skijaške čarape Dynafit Tour Warm Merino Socks - pink glo
    uključujući PDV 37,99 €
    36,09 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 37,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  15. -8%
    Zimske biciklističke čarape Fox 8 Defend Winter Sock - black
    uključujući PDV 42,99 €
    40,84 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 42,99 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 46,99 € (-13%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
  16. Merino čarape Fox 6 Flexair Merino Sock - frost
    uključujući PDV 29,99 €
    26,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 26,99 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  17. -3%
    Ženske merino čarape Ortovox Alpine Pro Comp Mid Socks - wild rose
    uključujući PDV 31,99 €
    28,79 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 28,79 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 32,99 € (-12%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  18. -3%
    Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Quarter Sock LWQ3 - black
    uključujući PDV 26,99 €
    21,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 21,59 €
    Preporučenu cijenu proizvođača 27,99 € (-22%)
    DODATNIH 20% POPUSTA S KODOM WAY
  19. Planinarske čarape Buff Merino LIghtweight Crew Sock LWC3 - grey
    uključujući PDV 29,99 €
    26,99 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 25,19 € (+8%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM WAY
  20. -4%
    Planinarske čarape Stance Thompson Hike Crew - oatmeal heather
    uključujući PDV 23,99 €
    21,59 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 22,79 € (-5%)
    Preporučenu cijenu proizvođača 24,99 € (-13%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODOM NEW
  21. Ženske čarape Ortovox Ski Tour Comp Long Socks - blue nunatak
    uključujući PDV 49,99 €
    47,49 € price with code
    Najniža cijena u 30 dana prije popusta: 49,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODOM NEW
na stranicu
Pogledajte kao Grid List

21 Proizvodi

Dame planinarske čarape - optimalno prilagođavanje potrebama

Dame planinarske čarape odlično se uklapaju uz ženske planinarske cipele za dame. Stopala aktivnih žena izložena su mnogim opasnostima. Kurje oči, bolni žuljevi, mehaničke ozljede, hlađenje ili pregrijavanje - to su samo neke od njih. Kako ništa ne bi zaustavilo ostvarenje vaših gorskih strasti, osigurajte svojim stopalima najbolju zaštitu i udobnost. To omogućavaju brendirane dame planinarske čarape i sportske! Nošenjem njih, štitimo naša stopala od hladnoće, vlage i ogrebotina, kao i od prekomjerne znojenja kada sunce prži, a visoke planinarske cipele ne možete zamijeniti ženskim sandalama. Zahvaljujući tome, možemo uživati u neometanoj slobodi i udobnosti tijekom bavljenja omiljenim sportovima i dugim izletima. Čarape također trebaju pružati visoku udobnost kretanja po stazama. One izravno i neprestano dodiruju stopalo, pa imaju izravan utjecaj na udobnost. Odgovarajuće izrađene dame planinarske čarape smanjuju rizik od kurjih očiju i ogrebotina, omogućavajući nam da pređemo mnoge desetke kilometara.

Dame turističke čarape - u trgovini 8a-shop.hr

Naš asortiman uključuje raznolike sportske čarape idealne za intenzivnu i čestu upotrebu, kao i specijalizirane modele dizajnirane za zaljubljenice u određenu tjelesnu aktivnost. Među njima se sigurno ističu izuzetno izdržljive dame planinarske čarape, tople i visoki kroj čarapa za skijanje, odlično prozračne čarape za trčanje ili tople merino čarape. Trgovina 8a-shop.hr nudi puni izbor čarapa za svaku prigodu, ističući toplinske izolacijske karakteristike, oblikovani kroj i prilagođenost stopalu, trendovski i šareni dizajn.